• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 15-5-201803.06.2018 – Dzień Dziecka i Rodzica w Włochach – piknik rodzinny

  W niedzielę 03.06.2018 roku w godzinach 13:00 – 17:00 zapraszamy do Parku im. Marka Kotańskiego przy ul. 1 Sierpnia. Odbędzie się tam festyn rodzinny: Podróże małe i duże na Dzień Dziecka i Rodzica we Włochach. Organizator  – Partnerstwo Lokalne Dzielnicy Włochy wraz z organizacjami i instytucjami mającymi swoje siedziby na terenie dzielnicy Warszawa – Włochy, przygotował „prawdziwy raj dla włochowskich rodzin”. W programie znajduje się wiele atrakcji sportowych, artystycznych i kulturalnych.

  Klinika Leczenia Jąkania w Warszawie w czasie pikniku będzie prowadziła punkt konsultacyjno – informacyjny dla osób jąkających (się). Dla odwiedzających nas gości przygotowaliśmy konkursy: dmuchania baloników i dmuchania samodzielnie zbudowanych przez siebie wiatraczków. Będzie również punkt malowania buziek. Znajdziecie nas państwo na stoisku nr 16. 

  Koordynator projektu, pani Katarzyna Jakóbik z DK WŁOCHY, zapewnia, że program pikniku jest pełen atrakcji. Osoby, które w tym dniu przyjdą do parku, będą mogły wziąć udział w afrykańskich warsztatach bębniarskich, rodzinnym torze przeszkód, usypywaniu mapy świata z przypraw, robieniu róż do flamenco, rozgrywki plażowej piłki siatkowej, budowanie domków dla owadów, malowanie portretów rodzinnych i kącik ceramiczny. W krainie małych i dużych podróżników stanie też miasteczko ruchu drogowego, tor rowerowy pumptruck, pamiątkowa fotobudka, dmuchany zamek, zjeżdżalnia i trampoliny. A to nie wszystko… jako, że piknik jest organizowany dla dzieci i z okazji Dnia Dziecka, nie może na nim zabraknąć popcornu, waty cukrowej i lodów… oczywiście włoskich.

   

   

    

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat