• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 20-6-201930.06.2019 r – Zapraszamy na konsultacje w Monachium

  W dniu 30 czerwca 2019 roku zapraszamy na konsultacje dla osób jąkających (się), które będziemy prowadzili w Monachium w Polskim Kościele Katolickim przy ul. Heβstraβe 24, 80799 Monachium (Niemcy). Konsultacje będą prowadzone w godzinach 15:00 do 19:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Konsultacje prowadzimy w ramach cyklu spotkań POROZMAWIAJMY O JĄKANIU, którym podejmujemy kwestie funkcjonowania osób jąkających (się). Spotkania tego typu mają na celu popularyzację wiedzy o jąkaniu (rozumianym jako zagadnie będące zjawiskiem społecznym) i o osobach jąkających (się). W trakcie spotkania dyskutujemy funkcjonujące w społeczeństwie „mity o jąkaniu”, które są krzywdzące i uważamy, że wyrządzają osobom jąkającym (się) wielką szkodę.

  Szczegółowe informacje na temat konsultacji uzyskają państwo w czasie dokonywania zgłoszenia udziału w badaniu diagnostycznym. W trakcie badania, oprócz stawiania diagnozy, przekazujemy diagnozowanym osobom podstawowe informacje o sposobie funkcjonowania osób jąkających w różnych sytuacjach społecznych, a także omawiamy przebieg procesu terapeutycznego oraz informujemy o efektach terapeutycznych, które pacjenci mogą uzyskać. Od ponad 20 lat, w prowadzonej przez nas Klinice Leczenia Jąkania, podejmujemy działania terapeutyczne, których celem jest uzyskanie przez naszych pacjentów trwałych efektów terapeutycznych. Wiemy o tym, że każda osoba jąkająca (się) może wyleczyć się z jąkania! My, w czasie konsultacji mówimy o tym, co musi się wydarzyć, jakie działania trzeba podjąć, aby wyleczyć się z jąkania. Udział w badaniu nie jest zobowiązaniem do rozpoczęcia terapii. Celem i intencją prowadzących jest przekazanie osobom badanym i ich rodzinom pełnej wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania osób jąkających (się) oraz możliwości prowadzenia efektywnych działań terapeutycznych.

  W badaniu diagnostycznym oraz w komunikowaniu wyników i obserwacji z badania razem z osobą diagnozowaną uczestniczą rodzice i osoby jej towarzyszące. Ich udział w procesie diagnostycznym jest konieczny, o czym będziemy mówić w czasie spotkania.

  Zgłoszenia udziału można dokonać pod numerami telefonów w Polsce (Warszawa) 501 619 643 lub 22 621 39 41 w godzinach od 10:00 – 16:00 oraz w Niemczech (Monachium) 89 122 85 327

  Partnerem medialnym jest: Moje Miasto Monachium

   

  Zobacz informacje o innych naszych działaniach

  Zobacz kalendarz wydarzeń

   

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat