• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 10-3-201725.03.2017r. – Dni Otwarte Kliniki Leczenia Jąkania w Poznaniu

  Już tradycyjnie w marcu zapraszamy na kolejne spotkanie prowadzone w ramach cyklu „POROZMAWIAJMY O JĄKANIU”. Tematem, który zamierzamy tym razem podjąć, jest kontekst prowadzenia terapii dla osób jąkających (się). W poprzednich edycjach podejmowaliśmy kwestie funkcjonowania osób jąkających w środowisku społecznym i w grupie rówieśniczej. Wnioski płynące z tamtych wystąpień są przyczynkiem do rozważań nad tym w jakim kontekście powinna realizować się terapia osoby jąkającej się.

  Mówiąc o jąkaniu konkretnej osoby zaważymy, że jej jąkanie (przynajmniej w założeniu) będące problemem tylko „tej oto osoby”, wcześniej czy później staje się problem „wszystkich osób” z jej otoczenia. Przyjmując taką perspektywę zauważamy kontekst społeczny jąkania. Tematem refleksji, którymi chcemy podzielić się z uczestnikami wykładu jest właśnie otoczenie osoby jąkającej i jego wpływ na jej funkcjonowanie jako pacjenta.

  W programie spotkania znajduje się: wykład (na który zapraszamy nauczycieli, pedagogów, psychologów, wykładowców i logopedów a także studentów zainteresowanych tym zagadnieniem) a także konsultacja logopedyczno – psychologiczna dla osób jąkających. Dla udziału w wykładzie nie jest konieczne posiadanie wiedzy specjalistycznej.

  PROGRAM DNI OTWARTYCH:

  Konsultacja i wykład prowadzone będą w siedzibie Kliniki Leczenia Jąkania w Poznaniu, Oś. Przyjaźni 132B (Winogrady) w dniu 25.03.2017 w godzinach: 09:30 – 19:00

  10:00 – konsultacja (bezpłatna) dla osób jąkających się
  17:00 – wykład na temat: „Terapia osoby jąkającej – refleksje”
  / godziny aktualizuj zgodnie z poprzednim harmonogramem /

  Dla udziału w badaniu diagnostycznym konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numerem: (22) 621 39 41; 501 619 643. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla każdego uczestnika.

  Partnerami DNI OTWARTYCH są: Radio WARSZAWA / CzasDzieci.pl / medserwis.pl /  Tygodnik Niedziela

   

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat