• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 20-2-201824.03.2018 – Dni Otwarte Kliniki Leczenia Jąkania w Krakowie

   Tradycyjnie w marcu zapraszamy na kolejne spotkanie prowadzone w ramach cyklu „POROZMAWIAJMY O JĄKANIU”. Tematem, który zamierzamy podjąć, jest kontekst prowadzenia działań diagnostycznych i terapeutycznych dla osób jąkających (się). W poprzednich edycjach podejmowaliśmy kwestie funkcjonowania osób jąkających w środowisku społecznym i w grupie rówieśniczej. Wnioski płynące z tamtych wystąpień są przyczynkiem do rozważań nad tym w jakim kontekście powinna realizować się terapia osoby jąkającej się.

  Jąkanie jest zawsze subiektywnym doświadczeniem osoby jąkającej i mówiąc o jąkaniu, z zasady mówi się właśnie o czymś bardzo indywidualnym. Jąkanie to nie jąkanie się. My mówiąc jąkanie, mówimy o tym wszystkim: co odczuwa, czego doświadcza i w jaki sposób postrzega siebie osoba jąkająca. Tematem refleksji, którymi chcemy podzielić się z uczestnikami wykładu są dylematy diagnostyczne i terapeutyczne z jakimi spotykamy się w kontakcie z osobą jąkającą.

  W programie spotkania znajduje się: wykład (na który zapraszamy nauczycieli, pedagogów, psychologów, wykładowców i logopedów a także studentów zainteresowanych tym zagadnieniem) a także konsultacja logopedyczno – psychologiczna dla osób jąkających. Dla udziału w wykładzie nie jest konieczne posiadanie wiedzy specjalistycznej.

   

  PROGRAM DNI OTWARTYCH:

  Konsultacja i wykład prowadzone będą w siedzibie Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Kraków, ul. Powroźnicza 6/ 2 w dniu 24.03.2018 roku w godzinach 10:00 – 19:00

  10:00 – konsultacja (bezpłatna) dla osób jąkających się
  17:00 – wykład na temat: „Osoba jąkająca – wyzwanie diagnostyczne i terapeutyczne

  Dla udziału w badaniu diagnostycznym konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numerem: (22) 621 39 41; 501 619 643. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla każdego uczestnika.

   

  Partnerami DNI OTWARTYCH są: / CzasDzieci.pl / medserwis.pl /  Tygodnik Niedziela

  zobacz informacje o innych wydarzeniach… 

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat