• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 12-10-201922.10.2019 – Porozmawiajmy o Jąkaniu w Krakowie

  W dniu 22 października 2019 roku w Krakowie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu POROZMAWIAJMY O JĄKANIU. Tym razem będziemy prezentowali film „Dorosły… Mały Książę”, który będzie pretekstem do dyskusji nad tym w jaki sposób funkcjonują osoby jąkające (się) w świecie osób nie-jąkających się. Również będziemy prowadzili bezpłatne konsultacje dla osób jąkających. Spotkanie odbędzie się w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. R. Ingardena 4, w Sali nr 401 N, w godzinach 10:30 do 16:30.

  Współorganizatorem spotkania jest Koło Naukowe Wspierania Rozwoju Dziecka, działające przy Instytucie Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

  Konsultacje odbędą się w sali nr 211 w godzinach 14:00 – 16:30. Szczegółowe informacje na temat konsultacji można uzyskać w czasie dokonywania zgłoszenia udziału w badaniu diagnostycznym. Na konsultacje zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  W trakcie badania, oprócz stawiania diagnozy, przekazujemy diagnozowanym osobom podstawowe informacje o sposobie funkcjonowania osób jąkających w różnych sytuacjach społecznych, a także omawiamy przebieg procesu terapeutycznego i informujemy o efektach terapeutycznych, które pacjenci mogą uzyskać.

  Od ponad 20 lat, w prowadzonej przez nas Klinice Leczenia Jąkania, podejmujemy działania terapeutyczne, których celem jest uzyskanie przez naszych pacjentów trwałych efektów terapeutycznych. Wiemy o tym, że każda osoba jąkająca (się) może wyleczyć się z jąkania! My, w czasie konsultacji mówimy o tym, co musi się wydarzyć, jakie działania trzeba podjąć, aby wyleczyć się z jąkania. Udział w badaniu nie jest zobowiązaniem do rozpoczęcia terapii. Celem i intencją prowadzących jest przekazanie osobom badanym i ich rodzinom pełnej wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania osób jąkających (się) oraz możliwości prowadzenia efektywnych działań terapeutycznych. W badaniu diagnostycznym oraz w komunikowaniu wyników i obserwacji z badania razem z osobą diagnozowaną uczestniczą rodzice i osoby, które jej towarzyszą. Ich udział w procesie diagnostycznym jest konieczny.

  Zgłoszenia udziału można dokonać pod numerami telefonu: 501 619 643 lub 500 713 022 w godzinach od 10:00 – 16:30.

  Partnerzy medialni: Radio Spektrum / Radio 17 / Czasdzieci.pl / Miastodzieci.pl

  Zobacz informacje o innych naszych działaniach

  Zobacz kalendarz wydarzeń

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat