• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 19-2-201818.03.2018 – XI Warszawski Piknik Rodzinny / Dni Otwarte Kliniki

  W dniu 18 marca 2018 r. zapraszamy do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Bielany, przy ul. Lindego 20, (przy metrze Wawrzyszew) na XI wiosenny Warszawski Piknik Rodzinny. Program oraz szczegółowe informacje o XI edycji Warszawskich Dni Rodzinnych oraz o programie Pikniku Rodzinnego znajdują się na stronie internetowej: www.warszawskiednirodzinne.pl

  Szczególnie zapraszamy do wizyty w naszym punkcie konsultacyjno-informacyjnym dla rodziców i osób jąkających (się). Dla odwiedzających nas gości, tak jak w czasie jesiennej edycji, przygotowaliśmy konkursy i zabawy logopedyczne z nagrodami.

  Zobacz informacje z X edycji Warszawskich Dni Rodzinnych
  Zobacz galerię zdjęć z X Pikniku Rodzinnego na Błoniach Stadionu Narodowego 

   

   

   

  W ramach XI Warszawskich Dni Rodziny, w dniu 17 marca 2018 r. w siedzibie Kliniki Leczenia Jąkania w Warszawie przy ul. Plastycznej 7 będziemy prowadzili bezpłatne konsultacje dla osób jąkających. Ze względów logistycznych osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnym badaniu diagnostycznym prosimy o kontakt z sekretariatem Kliniki Leczenia Jąkania w Warszawie.

  PROGRAM DNI OTWARTYCH:

  09:30 – konsultacja (bezpłatna) dla osób jąkających się
  16:30 – wykład na temat: „Osoba jąkająca – wyzwanie diagnostyczne i terapeutyczne

  Dla udziału w badaniu diagnostycznym konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numerem: (22) 621 39 41; 501 619 643. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla każdego uczestnika.

   

  Partnerami DNI OTWARTYCH są: / CzasDzieci.pl / medserwis.pl /  Tygodnik Niedziela / dzieckowwarszawie.pl / Radio Warszawa /

  zobacz informacje o innych wydarzeniach… 

   

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat