• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 25-4-201813.05.2018 – Warsztat dla rodziców Poznań

  Rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych zapraszamy w dniu 13.05.2018 do udziału w warsztacie zatytułowanym: „Gdy moje dziecko się jąka”. Warsztat jest pomyślany jako rozmowa reflektująca postawy rodziców wobec problemu jąkania na kilku perspektywach, tzn. na poziomie ogólności (w ogóle) i na poziomie szczególności (jąkanie mojego dziecka). Główny akcent położony będzie na poziom szczególności bowiem on właśnie jest przyczynkiem wielu trosk, wielu błędnych postaw i ocen wobec swoich kompetencji rodzicielskich.
  Głównym przesłaniem, które chcemy przekazać rodzicom uczestniczącym w warsztacie jest przede wszystkim to, że nie oni są sprawcą jąkania ich dziecka! Podejmując problem rodzica dziecka jąkającego chcemy zdjąć z nich poczucie winy, którą oni obarczają się, a która uniemożliwia im racjonalnie ocenić aktualną sytuację ich rodziny. Jąkanie nie jest indywidualnym „problemem” jednego tylko członka rodziny. W takim samym stopniu jest ono trudnością dla jąkającego (się) dziecka jak i dla jego rodziców a także dla rodzeństwa. Przesłaniem warsztatu jest zgłaszany przez nas już od ponad 20-stu lat postulat: jąkanie można wyleczyć!.

  Miejsce: Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa Galewska, Poznań, Os. Przyjaźni 132 B,
  Dzień: 13.05.2108 w godz. 12:00 – 14:30
  Do udziału w warsztacie zapraszamy samych rodziców. Planowana formuła zajęć nie jest kierowana wyłącznie do rodziców dzieci jąkających (się).
  Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia telefonicznie pod numerami: 61 630 30 25, 500 713 022

  Warsztat organizowany jest w ramach VI Poznańskich Dni Rodziny.

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat