• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń: +48 501 619 643 | Napisz: sekretariat@jakanie.pl
 • 17-5-201710.06.2017 – Dni Otwarte w Gorzowie Wielkopolskim

  Zapraszamy do Gorzowa Wielkopolskiego na spotkanie prowadzone w ramach cyklu „POROZMAWIAJMY O JĄKANIU”. Tematem, którym zamierzamy rozpocząć cykl spotkań brzmi: „Co to znaczy być osobą jąkającą (się)?
  Mówiąc o jąkaniu, przede wszystkim mówimy o tym, co jest doświadczeniem konkretnej osoby a nie akademizującym opisem tego, co ona robi i/lub w jaki sposób ona mówi.

  Trzeba zauważyć, że jąkania nie wymyślili sobie specjaliści i nie należy odnosić go do jakiegoś uniwersalnego modelu. Tak, jak nie ma dwóch takich samych ludzi tak samo nie ma dwóch takich samych „obrazów jąkania”. Stąd też mówiąc słowo jąkanie zawsze musimy mówić o jąkaniu konkretnej osoby.

  W wykładzie podejmiemy kwestie sposobów funkcjonowania osób jąkających na poziomie poznawczym, emocjonalnym i intelektualnym. Treścią wykładu jest nasza refleksja nad osobą jąkającą.
  W programie spotkania znajduje się: wykład (na który zapraszamy nauczycieli, pedagogów, psychologów, wykładowców i logopedów a także studentów zainteresowanych tym zagadnieniem) a także konsultacja logopedyczno – psychologiczna dla osób jąkających. Dla udziału w wykładzie nie jest konieczne posiadanie wiedzy specjalistycznej.

  PROGRAM DNI OTWARTYCH:
  Konsultacja i wykład prowadzone będą w Gorzowie Wlkp., przy ul. Przemysłowej 53 w siedzibie Lubuskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej LOWES, w dniu 10.06.2017 roku w godzinach 10:30 – 19:00
  10:30 – konsultacja (bezpłatna) dla osób jąkających się
  16:30 – wykład na temat: „Co to znaczy być osobą jąkającą (się)?
  Dla udziału w badaniu diagnostycznym konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numerem: (61) 630 30 25; lub (22) 621 39 41; 501 619 643. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla każdego uczestnika.
  Partnerami cyklu „POROZMAWIAJMY O JĄKANIU”. są: / www.gorzow24.pl / CzasDzieci.pl / medserwis.pl /

  Udostępnij artykuł:

  Copyright © Klinika Leczenia Jąkania mgr Ewa GalewskaProjekt i realizacja: TKinteractive.pl
  x

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

  Zamknij komunikat